Автор Сообщения

2018-04-17 в 4:17 пп

Доброго всім дня, шановне товариство)

Я – мама трьох діточок, старшому майже три рочки, молодшим хлопчикам по дев’ять місяців. Багато цікавого з цієї групи довідалася, дуже всім дякую за досвід!
Коли найменшим було близько двох місяців, відчайдушно шукала якихось лайфхаків як вижити з трьома дітьми. Тепер вирішила поділитися що нам допомогло зробити життя життям

1. Дитячий візочок
Почали ми з TFK Twinner Twist, ні секунди не жалкували. Вона дуже крута, амортизація, якість… як то кажуть «танк». Я б сказала що це найближчий аналог Bugaboo Donkey, а обрали її через те, що вона вужча, і саме вона пройшла тестування всіма дверима, ліфтами і пандусами, а Bugaboo у наші двері не пройшла якимось пару міліметрами. Ще плюс що вона значно дешевша. Я бігала з нею за старшим парками, по землі, туди прилаштовували навіть самокат, тканина (у нас була темно синього кольору) – взагалі не чіпляла до себе бруду. Для порівняння зі старшим мали Stokke, вона ні на краплю не поступалася. Але. TFK – то круть саме для люльок (imho, of course).
Далі ми купили Cosatto Supa Dupa Twin. Мені здається гарнішої за виглядом тростини ще просто не придумали. Але як виявилося тростини – то впринципі не про нас, і не про наш спосіб життя. Це як купити якийсь родстер, як Порше кайман, і поїхати до гуцулів у гості нашими дорогами (наприклад до Івано франківську звернути на Підгірці і скоротити шлях=))) Вона для міста, її можна на підборах катати. Та не для нас=)
Тож я почала шукати. Хотілося справжнісінький позашляховик, внєдорожистий=) такий що і в Бузький каньйон, і по Дорозі святого Якова, причому прямо з Радомишля=) І шо, ми таки його знайшли, знайомтесь: Thule Urban Glide 2.
От що мені дивно, що у нас досі не так багато відгуків на цей візочок для двійні. Я, «не вперше мать», взагалі знайшла його на якомусь американському блозі коли вибирала коляску для бігу зі старшим. А виявилось що у нас вона теж є, причому офіційно. У магазині разом з багажниками=)))
Що особисто мені подобається найбільше це кап до п’ят, причому голову можна відкрити (я такої фішки ще ніде не бачила). По суті куди б вітер не дув, куди б сонце не світило, і які б бабки не заглядали — завжди можна вплинути на ситуацію=)))
А ще мені подобається те як вона їде, пливе, розсікає. Як я її везу. Не пхаю як воляка, не тягну, не бурчу і не лаюсь при дітях=)))))) Вона їде будь де. Майже сама=)
З мінусів це те, що якщо у вас двійко маленьких то зможете користати тільки з місяців трьох, адже люлька стає тільки одна. Ну і хвороба багатьох прогулянок – коли дітки сплять у лежачому положенні, то доступ до корзини досить тернистий. Але сама корзина того варта, бо велика и зручна.

2. Тєлєга для автокрісел
Тут таке діло, що я навіть не знаю як зветься штука, яку мені олх видав у рандомній пропозиції. Передісторія: дітей як пам’ятаємо троє, дім такий, що під під’їздом не припаркуєшся, треба візок, два автокрісла, одного тримати за руку обов’язково. Хо хо. В житті то виглядало так, що я тягла два автокрісла з двома малими в них з 14 поверху (це така багатоходівочка – винести, зачинити двері, дійти до ліфта, поставити, викликати ліфт, занести, поставити и і так далі.
Коротше. Є така штука в америці — Snap-N-Go. Ми купили за 300 гривень. 300 гривень, Карл!!! Я стільки за сеанс відновлення зірваної цими кріслами спини платила. Ставиш, воно універсальне – і везеш. До машини. А там воно пласке і місця не займає. Я розумію що то не всім треба, але 1% людей з такими ж «Дано» — можу відкрити новий всесвіт=)

3. Стілець Ikea для годування
І це не те, що ви подумали. Я не про Антілоп. А про крісло для мами для годування. І для заспокоєння. І взагалі. На тому кріслі перші місяці взагалі можна жити при вдалій логістиці=) (Зі страшим користувалася м’ячом, небо і земля. І подушок для годування не треба. Записуйте, Ikea Pello, навіть у наших перекупників до 1300 гривень. Тільки чохол прати не можна, а то наш тепер ледве налазить=) До речі бачила також схвальні відгуки на Poeng, але воно дорожче і мені наш варіант зручніший виявився, він чудово гойдається за рахунок спинки.

4. Ванночка Stokke складана
Я реально не так багато відгуків про неї бачила, та шо там, жодного, і не разумєю=))) Бо то така крута штука, яка складається у пласку фігню і лежить і щілині між ванною і стіною – яку можна взяти куди завгодно і завжди покупати малечу, навіть якщо її зріст 100 см, і вона хоче просто посидіти (реально старший зараз сідає і грається). Одна з найвдаліших покупок. Розкажу історію. Коли старшому було десь вісім місяців поїхали у Буковель. За десять днів що ми там були і купали його під душем від забувся що таке велика вода і десь з рік відмовлявся у ванні купатися. А ми тоді шось провтикали взяти=)

5. Трон Keter Kids Toilet Trainer
А це як привчити до горщика. Та ніяк! Нащо горщик коли можна одразу на Трон?=))) Потрапив до нас випадково, від сестрички, і одразу витіснив всі 4 горщики які були в хаті, на які звісно ніхто ходити на хтів. І після нього дитина спокійно розуміє що таке унітаз у гостях.

6. Колонка Xiaomi Mi Square Box
Десь бачила пораду купити портативний магнітофон, чи мпз плеєр, нащо? якщо можна цю колонку будь де ввімкнути?) Це я згадала після трону, бо у ванній і туалеті ця колонка найбільш популярна, захищає телефон від утоплень)

7. Манеж Babybjorn
Для гостин, подорожей – найкращий варіант що знайшла. Складається дуже легко, на відміну від звичайного (є з чим порівнювати – є ще звичайний, то там треба попітніти поки все втикнеш, а після довгої дороги це явно не те що треба, ще й важчий). До речі досі полюю на другий, може хто продає?

8. «Соска пеленание кокон»
Взагалі я соски цмуликами люблю називати))
Суровий лайфхак не для всіх=)) Зі старшим ми не пеленали його зовсім, тільки спальні мішки, і ніяких сосок. І шо. Не спала ночами, на руках тримала. До шести місяців реально не спала. З одним. А тут – замотав, дав соску, поклав у кокон – і всі спокійні. Ми так робили до чотирьох місяців – потім спокійно почали спати просто у ліжечку, і ледь трошки ручки пеленаємо – щоб не холодно було, ніби ковдрочкою. І у сосці зараз не бачу нічого кримінального. Ну і про кокон Cocoonababy не чув мабуть тільки лінивий. У нас один оригінал був, а другий дуже гарна копія – різниці взагалі не помітила.

9. Тут звичайно не для мам які люблять наряджати дитину (зовсім нічого проти не маю, але я за скандинавський функціоналізмо-мінімалізм):
Для діток які ще у візочку — комбінезони с цільним ніжками, все без застібок – ніяких окремих штанів і тд.
От реально, купила малому комбінезон Рейма там де ніжки на защіпці – настільки незручно після цільного Нексту, ще й зажаркий… Чи в мене руки криві, але завжди їх губили десь. Але для більш дорослих Рейма звісно рулить.

10. Укачивающий центр + ОГОРОЖА до нього=)
По електронним гойдалкам я вам Америки не відкрию, але декілька зауваг.
Зі старшим у нас була не електронна, Стокке, зараз популярна схожа на неї Babybjorn. Вона рухалася механічно – від рухів дитини чи коли я качала. О безсонні ночі укачувань.
Коли малих двоє і ще є старший, зайві рухи зовсім зайві. То вирішили на моменти ахтунгу, це коли всі оруть і треба потрохи розгрібати ситуацію, купити електронний центр. До речі дуже виручало покласти хвилин за 10. У нас були Graco Glider Elite, але наскільки я дивилася вони всі приблизно однакові, хочь Mamaroo, хоч цей. Фішка не в цьому. А в тому що механізм у них дуже ніжний і сприймає дитинку за вагою ну місяців до шести. А коли порядь кінь двадцятикілограмовий теж лижі вострить туди пригнути – нада шото дєлать=) так от. Манєж – бочка – то шо треба – дешево і сердито.

11. Очищувач повітря + зволожувач
Коли хтось в домі хворіє – ізолюємо і ставимо на вході до кімнати очищувач.

12. ООО, як мені подобається – Бездротовий порохотяг!!!! )) Моя вчителька в могилянці була б рада=)
У нас така улюблена забавка взимку — борошном гратися. Гра називається «Давай сдєлаем грязно»=)))) За наявності трьох малих дітей і за відсутності прибиральниці, це не розкіш а засіб виживання (імхо).

13. О Великий ОЛХ, окремим пунктом. Бо там можна натрапити на майже все що треба за майже вдесятеро дешевше. Там купили шведську стінку за 200 грн, очищувач за 200 замість 2000, порохотяг, і взагалі останнім часом майже все там. З першою дитиною намагалися все нове купувати, а тепер розумієш що треба багато, і по суті це гроші на депозиті, адже якщо бу то потім вони як бу втрачають вже не так багато, як нові.

14. Велика морозильна камера.
Бо вовки ситі – вівці цілі.

15. Замки на вікна.
Тут довго досліджували і зупинились на варіанті зміни ручок на ручки з замками. Відкрутити старі на металопластикових вікнах і прикрутити нові може будь хто, майстер не потрібен. І зручно що один ключ на всю квартиру. І вікна і підвіконня травмувати не потрібно.

16. Маленький каремат – підпопник.
Це дуже зручно взимку, причепив застібкою і відпустив дитину і вільне плавання. Але от що існують маленькі, наполовину від стандартних – я тільки цієї зими дізналася. Реально дуже зручно.

17. Плита с таймером Мультиварка теж є, але як на мене плита більш багатофункціональна.
От тільки минулого тижня ми пожежників викликали, бо у сусідів, як виявилося, квасоля підгоріла. Так підгоріла що на 15 поверхів два дні смерділо. Така до речі прикольна пожежна машина із турбінами для високих поверхів, перший раз бачила! А скільки разів я спочатку думала – оо, щось смачненьке сусіди готують, потім через пів години – ой, щось воно в них підгорає. А ще через п’ятнадцять хвилин коли таке сизе повітря ставало в хаті я згадувала що то в мене сирники готуються=))))))))))) Ну многодєтная кормящая мать, шо з мене візьмеш=)) Саме тоді я таки взяла інструкцію і освоїла функцію таймеру на плиті. Коротше, після цього я зрозуміла що мультиварку можна викидати. Бо все одно вона за вас не змішає, ну, принаймні я все можу зробити тепер так само круто як Соня у мультиварці.

18. Пароварка і блендер
От реально, не вкурила я радості від авентівської пароварки- блендеру. Все одно щоб поблендити треба злити зайву воду, перевернути… Навіть для подорожей він мене напрягав. Краще якісна пароварка і потужний блендер. Хоча може Беаба краща за Авент? Там теж знімати треба?

19. 2 електронних термометри, не один=)
Штуки дуже круті коли у дитини температура (клац і поміряв), але від багаторазового частого натискання дуріють. Тому краще мати два і давати перепочити. У нас з Алі, Infared Body Thermometer, Model HTD8808. А ще з ним класно ходити квартири дивитися, бо він окремо температуру поверхні міряє, тож одразу зрозуміло чи теплі стіни і батареї.

20. Простирадла на резинці — тідіщ і вдягнув.

21. Светящиеся соски. Не ржати, і наголос не там де ви подумали=) Спробуй знайти чорну кішку у чорній кімнаті коли діти починають плюватися на дальність, і при цьому не розбудити циклопа=)

22. Ми ще такий прибамбас придумали – берете Powerbank Xiaomi Mi, туди докупляєте їх гнучку USB лампу Xiaomi Mi LED, і отримуєте найкращу і найпортативнішу нічну підсвітку, і для подорожей і для щоночі.

23. Ну і ще магне Б6)
Пробувала з айхербу, але наш звичайний аптечний найкращий.

24. О, ще для підтримання порядку – кладовка. Я на ОЛХ у однієї дівчини прочитала, що запорука того що в неї з двійнею все прибрано і муж нагодований — великий манєж. Але у мене секрет – у балконі, який виконує функцію кладовища непотрібних зараз речей. Бо з дітьми – до того не доріс, те ще не продали, а те віддали, а санки, а шоломи…
А що у вас?=)

автор Anastasiya Plotnikova